Verge_logo2

 

Markę Verge Sport™ stworzyli ludzie związani z kolarstwem od lat, z myślą o pokazaniu światu nowej jakości. Od 1996 roku trzymamy się tego założenia i ciągle udoskonalmy nasze produkty, by ich jakość była wciąż najlepsza. Każdy produkt opuszczający naszą fabrykę, wysyłany jest do klienta z poczuciem pewności, że jego oczekiwania zostały spełnione.

Niezliczona ilość osób na świecie wie już, że naszej marce warto zaufać. Klienci, którzy do nas regularnie wracają, za każdym razem odkrywają coraz to nowsze udoskonalenia w naszych technologiach, jakości surowców i materiałów wykorzystanych do produkcji odzieży. Możemy ubrać Cię, dosłownie, od stóp do głów – i to Ty wybierasz w co będziesz ubrany. Jesteśmy producentem, któremu warto zaufać.

Marka Verge produkowana jest przez firmę FX Sport Sp. z o.o. z Jeleniej Góry.

 

Tagi producent odzieży sportowej, produkcja odzieży sportowej, odzież kolarska sklep, odzież kolarska producent, koszulki kolarskie producent, spodenki kolarskie sprzedaż, odzież techniczna producent, odzież techniczna do jazdy na rowerze, spodenki kolarskie producent, Verge Sport, odzież sportowa producentManufacturer of sportswear, Cycling clothing manufacturer, Cycling shirts manufacturer, short sleeve jersey, cycling shorts manufacturer, 24 maj 2017, odzież sportowa sklep, Sportswear shop online, odzież kolarska sklep internetowy