Kreidler Logo alfa

 

1888 to rok narodzin historii naszego sukcesu i zarazem data, która przywraca wiele wspomnień. Już od ponad 100 lat Kreidler jest kojarzony z markowymi produktami. Firma, założona w 1888 roku w Kornwestheim, początkowo była znana z motorowerów i motocykli
W roku 2000 produkcja została przeniesiona do nowej oczesnej siedziby zlokalizowanej w Oldeburgu w rejonie dolnej Saxonii. Był to ważny krok, który pozwolił na wzrost kompetencji i efektywną produkcję. Dzięki temu uzyskano dodatkową korzyść dla klientów – atrakcyjną cenę.

Od projektu do wykonania – poprzez tory wyścigowe i naszych wyspecjalizowanych sprzedawców – pasja przyświeca nam na każdym kroku. Korzystając z doświadczenia z przeszłości i stosując nowoczesne zdobycze technologii. Tworzymy produkty na miarę XXI wieku.W Kreidlerze patrzymy nie tylko na bogatą przeszłość, ale również spoglądamy na to, co przyniesie przyszłość. Nazwa Kreidler stała się synonimem dla bezpieczeństwa i jakości. Teraz Kreidler jest znany nie tylko z swoich motorów i motorowerów, ale również z niezawodnej i szerokiej oferty rowerów www.kreidler.pl .