RELACJE Z IMPREZ

100KielceBieExpo

Kultowa amerykańska marka Yeti wprowadza do kolekcji maszynę enduro na dużych kołach. Po garść szczegółów zapraszam na drugą część naszej relacji z targów rowerowych Bike-Expo 2017 z Kielcach.

Artur Drzymkowski

Add a comment

001KielceBieExpo

Targi, targi i po targach. Karta w aparacie spuchła. Spróbujemy ją odrobinę odchudzić i przekazać w obrazkowej formie, to co Nas zainteresowało. Oczywiście nie może być innego tła dla wstępniaka jak rower Mistrzyni Świata Jolandy Neff.

Artur Drzymkowski

Add a comment

Giant2018testy02

W samym środku lata, Giant Polska zaprosił Nas na prezentację kolekcji przygotowanej na sezon 2018. Internet od jakiegoś już czasu plotkował na ten temat, więc byliśmy bardzo zainteresowani. Finalnie nowości było tyle, że o mały włos zabrakło by nam czasu na jazdy testowe ;)

Team29er

Add a comment

Dorota Northtec Karczew 1

Foto: Kamil Lesiak/Facebook

"Ruda pędzi jak szalona, krzyczy, ciśnie - to jest Ona! "Rudą Dorcię pokochałem, z Rudą rajdy są wspaniałe..." - Jestem przekonany, że Dorota się nie obrazi na nieco zmieniony refren hitu Czadomana - w końcu stanęła na zimowym, najwyższym podium Mazovii w Karczewie. Zimowa, maratonowa, ostra jazda, kobiecym okiem!

Dorota Rajska i Team 29er

Add a comment

GiantCookies

W tym roku Giant Polska obchodzi 25-lecia działalności. W duchu tego jubileuszu, mieśmy okazję na torze kolarskim w Pruszkowie, obejrzeć nowości tajwańskie nowości przygotowane na 2017 rok.

Artur Drzymkowski

Add a comment

102KrossLevelB11

W części pierwszej, relacji z Kross Media Day, Bartek pisał o rowerach stworzonych dla zawodników Enduro oraz zwolenników jazdy po górach bez sportowej spiny. Teraz przyjrzymy się hardtailom, czyli maszynkom na których można, na przykład zdobyć srebrny medal na igrzyskach olimpijskich - trzeba tylko chcieć! ;)

Artur Drzymowski

Add a comment

OIZ action 6

Przełom późnego lata i wczesnej jesieni to czas kiedy w Europie producenci z rowerowej branży odkrywają karty. Pokazują czym chcą zanęcić potencjalnych klientów. Mieliśmy okazję zapoznać się z nowościami, które Orbea przygotowała na zbliżający się sezon 2017.

Artur Drzymkowski

Add a comment

001KrossMediaDay

Schyłek lata to okres obfity w informacje o rowerowych nowościach. Podobnie jak w ubiegłym roku, KROSS zabrał nas do malowniczej krainy pod Smrkiem.

Bartosz Bidas

Add a comment

Rower Head

Firma Head znana jest przede wszystkim z produkcji sprzętu narciarskiego oraz rakiet tenisowych. Mało kto zdaje sobie sprawę, że od kilku lat zajmuje się także produkcją jednośladów. Team 29er miał przyjemność uczestniczyć w prezentacji kolekcji 2017 zorganizowanej w atmosferze dobrej architektury i sielankowych krajobrazów podopolskiego Prószkowa

Team29er

Add a comment

http://www.test.rowery650b.eu/images/stories/news/2015/PrezentacjaKellys2016/REYON50_IMG_8186.JPG

Na początku września mieliśmy okazję wziąć udział w prezentacji kolekcji Kellys na nadchodzący sezon. A w 2016 producent ten będzie obchodził 25-lecie działalności, więc to co nowy katalog ma przynieść musi być godne, tego okrągłego, jak by nie było jubileuszu.

Artur Drzymkowski

Add a comment

http://www.test.rowery650b.eu/images/stories/imprezy/2015/Mazovia_Jozefow/Bartosz_Bidas_Jozefow_MazoviaMTB.jpg

Patrząc na mój przypadek, łatwo poznać, kiedy nadchodzą jakieś zawody. Tydzień poprzedzający start zawsze ambitnie jest wypełniony większą ilością treningów. Pewnie moja forma nie szybuje aż tak bardzo w górę, jak bym tego pragnął, ale jak wiemy - wszystko siedzi w głowie.

Bartosz Bidas

Add a comment

http://www.test.rowery650b.eu/images/stories/imprezy/2015/bm_miekinia/DSC_2767.JPG

Połowa kwietnia za pasem, wiosna w pełnej krasie, maratonów czas. Rower stoi w rogu mocno zakurzony, wypadałoby sprawdzić chociaż, czy łożyska się nie zastały, a łańcucha nie pokrył drogocenny kolor. Tia...jak zwykle dużo sobie obiecywałem, zarzekałem się...wyszło jak wyszło. 

Mateusz Nabiałczyk

Add a comment